A11 Orlando kahetoaline korter


Max inimeste arv:

4

Magamistube:

1

Vannitube:

1


Aws4 request&x amz signedheaders=host&x amz signature=41127cc37a18e339dfe415c9ca7ad2560ba9c6ed7b012a686d2e1f5cd95c1f24

SaadavuskalenderAsukoht :

Las Americas

Hind :


1 nädal: € 440
2 nädalat: € 800
3 nädalat: € 900
1 kuu: € 1000

Jõulude ja aastavahetuse perioodil (alates 15.detsember - 15.jaanuar) kehtivad erihinnad - 570.- 1 nädal! Küsi pakkumist ja infot juurde!

Võimalused :

bassein, lastebassein, vaade basseinile, vaade mägedele, vaade ookeanile, wifi, lift, terrass

Majutuse tüüp :

Kahetoaline apartment (1 magamistuba, Ameerika-stiilis kööginurgaga elutuba)

Kaugus ookeanist :

500m

Kaugus toidupoest :

500 m lähimast Mercadona'st, C.C. San Eugenio 0-korrusel.Lihtne puhkusekorter, mis on juba turiste ja päevi näinud ja osaliselt viledaks kulunud sisustusega. Nende jaoks, keda see puhkamast ei sega, on selle majutuse suureks plussiks suurepärased ookeanivaated terrassilt ja asukoht supelranna, Puerto Coloni sadama ja Tenerife Kompassi kontori lähedal (kus saab nõu, soodsaid ekskursioone ja tasuta eestikeelset saare kaarti).

Asub ookeanirannast kolmandal liinil ja õhtuti avanevad terrassilt imekaunid vaated päikeseloojangule naabersaare La Gomera taha.

Elutoas on tuliuus laiaks voodiks lahtikäiv IKEA diivan ja klaasist söögilaud neljale, magamistoas kitsuke paarisvoodi uute voodipesu komplektidega.

Korteri omanike jaoks pole vahet, kas tulete kahekesi või kuuekesi. Kes ei vaja puhkuseks rohkemat kui katust pea kohale ja võimalust valmistada kohalikest toiduainetest ise mõnusaid söögikordasid, sobib see korter hästi. Vannitoas on pensionile ihkav pesumasin, mis küll pikalt, aga see-eest põhjalikult peseb puhtaks kõik vajaliku.

Wifi levib kompleksi basseinide juures olevas kohvikus.
Ja lisatasu eest 15.-/1 nädal on võimalik saada ka normaalse kiirusega internet korterisse. Netisoovist tuleb teatada varem ette, et jõuaks sisse lülitada.

Müratase: vaikne – võimalus magada ka terrassil oleval diivanil (III korrus).
Parkla: kompleksi ümber tasuta parkimisalad.
Lift mahutab ka ratastooli.
Muu: TV (elutoas) (SAT-TV kanalid sh ka venekeelsed kanalid), pesumasin, triikraud, pliit, külmik, röster, veekeedukann, filterkohvimasin, mikrolaineahi, terrassil päikesevari, riidekuivatusrest. Voodipesud, rannalinad jm olemas.

Asukoht

Calle de Antonio Navarro 4, Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Hispaania

* Asukoht kaardil võib olla umbkaudne